Pon - Pt : 08:00-17:00, Sob : 09:00-13:00
+48 32 706 55 75

Kim jesteśmy

Nasze początki sięgają 1993 roku, kiedy to utworzyliśmy multiagencję ubezpieczeniową Wol-Krys. Przez 25 lat naszej działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów w całym kraju, o czym świadczy posiadanie około 11 000 klientów w bazie i ponad 25 000 sprzedawanych produktów finansowych rocznie. Obecnie działając pod marką INSURIS oferujemy naszym klientom pełny wachlarz produktów finansowych obejmujący m.in. kredyty, leasing czy gwarancje dla firm. Dodatkowo jesteśmy jedynym w Wolbromiu autoryzowanym partnerem ITAKI.

Czym się zajmujemy?

Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują zarówno ofertę dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
UBEZPIECZENIA     KREDYTY     LEASING     ITAKA WOLBROM
Zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty i skorzystania z proponowanych przez nas rozwiązań, które z pewnością przyniosą każdemu z Państwa wielkie korzyści.

Jak działamy

Kontakt

Skontaktuj się z nami i sprecyzuj swoje oczekiwania, co do produktu lub usługi, której poszukujesz. Im więcej udzielisz nam szczegółów, tym precyzyjniejsze otrzymasz oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Procesowanie

Wyszukamy i porównamy dla Ciebie najlepsze oferty spośród wielu firm z którymi współpracujemy. Doradzimy wybór najlepszego produktu przy optymalnych kosztach. Nasz klient może zawsze liczyć na fachową pomoc i poradę

Wybór oferty

Porównujesz otrzymane od nas oferty i dokonujesz wyboru, który produkt lub usługa najbardziej Ci odpowiada. Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług zajmiemy się wszystkimi formalnościami.

Oferujemy produkty

Skontaktuj się z nami

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty? Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami.