Pon - Pt : 08:00-17:00, Sob : 09:00-13:00

Ubezpieczenie na życie i ochrona

Ubezpieczenie

na życie i ochrona

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych oraz przyszłość dzieci. To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Unikalna konstrukcja Programu zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

Oferujemy:

U
bezpieczenie dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych. Ubezpieczenie typowo ochronne, gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych. Zakres ochrony zależy od tego, który z oferowanych przez nas wariantów wybierzesz. W przypadku niektórych pakietów dostępny jest Assistance Medyczny, który gwarantuje on m.in. wizyty lekarza, pielęgniarki, czy opieki domowej po hospitalizacji

U
bezpieczenie w przypadku zachorowania na nowotwór, które zapewni Ci szybkie wsparcie finansowe na podjęcie kosztownego leczenia. Składka ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranej opcji, sumy ubezpieczenia oraz wieku osoby ubezpieczonej. Oferta dostępna jest dla osób w wieku od 18 do 65 roku życia

U
bezpieczenie dla osób, które pragną zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych okoliczności i poszukują długoterminowej ochrony dla siebie i swojej rodziny - nawet na bardzo wysokie kwoty (np. ubezpieczenie pod kredyt)

P
rogram oszczędnościowo-ochronny, skierowany do rodziców, dziadków i innych osób, które chcą zapewnić dziecku finansowe bezpieczeństwo w przyszłości. Przy zawieraniu umowy ubezpieczenia decydujesz, jaką kwotę ma dostać Twoje dziecko.

Dzięki ubezpieczeniu zdrowotnym Twoja rodzina zostanie
finansowo zabezpieczona na wypadek kłopotów ze zdrowiem.

Dodatkowo można rozszerzyć zakres ochrony o:

Wypłatę renty posagowej dla dziecka, w razie śmierci fundatora.

Jednorazową wypłatę w razie zgonu fundatora na skutek wypadku.

Przejęcie opłacania składek w przypadku całkowitego inwalidztwa fundatora.

Wypłatę w razie inwalidztwa dziecka w wyniku wypadku.

Wypłatę dziennego świadczenia szpitalnego.

Wypłatę w razie poważnego zachorowania dziecka.

Skontaktuj się z nami

Chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty? Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami.